ZESTAWY CLICK

 

Wybierz rodzaj komina:

 

 • DO KOMINÓW MUROWANYCH Z CEGŁY

  zestaw do czyszczenia komina od dołu

  Zestaw Virra Click do czyszczenia kominów murowanych od dołu. Zestaw składa się z elastycznych i giętkich przedłużek - drążków Virra - łączonych ze sobą kolejno za pomocą trwałego i bardzo wygodnego złącza przyciskanego palcem (rozłącza się również przyciskając palcem). Do zestawu dołączona jest głowica czyszcząca - Gwiazda Łańcuchowa Virra. Jest to głowica łańcuchowa, dwurzędowa, czyszcząca nawet twardą sadzę. Głowica posiada możliwość wymiany wkładów łańcuchowych. Można wpiąć maksymalnie 16 wkładów do jednej głowicy. W zestawie znajduje się również pokrowiec oraz komplet uchwytów - jeden do głowicy oraz drugi do wiertarki.

   

 • DO KOMINÓW ZE STALI NIERDZEWNEJ I KWASOODPORNEJ

  Zestaw Virra Click do czyszczenia wkładów nierdzewnych i kwasoodpornych od dołu. Zestaw składa się z elastycznych i giętkich przedłużek - drążków Virra - łączonych ze sobą kolejno za pomocą trwałego i bardzo wygodnego złącza przyciskanego palcem (rozłącza się również przyciskając palcem). Do zestawu dołączona jest głowica czyszcząca - Gwiazda Boramidowa Virra. Jest to głowica łańcuchowa, dwurzędowa, czyszcząca twardą nawet sadzę. Głowica posiada możliwość wymiany wkładów boramidowych. Można wpiąć maksymalnie 16 wkładów do jednej głowicy. W zestawie znajduje się również pokrowiec oraz komplet uchwytów - jeden do głowicy oraz drugi do wiertarki.

   

 • DO KOMINÓW SYSTEMOWYCH Z WKŁADÓW CERAMICZNYCH

  Zestaw Virra Click do czyszczenia kominów ceramicznych od dołu. Zestaw składa się z elastycznych i giętkich przedłużek - drążków Virra - łączonych ze sobą kolejno za pomocą trwałego i bardzo wygodnego złącza przyciskanego palcem (rozłącza się również przyciskając palcem). Do zestawu dołączona jest głowica czyszcząca - Gwiazda Sprężynowa Virra. Jest to głowica ze specjalnym wkładem sprężynowym, twardym i elastycznym, czyszczącym nawet twardą sadzę. Głowica posiada możliwość wymiany wkładów sprężynowych. Można wpiąć maksymalnie 16 wkładów do jednej głowicy. W zestawie znajduje się również pokrowiec oraz komplet uchwytów - jeden do głowicy oraz drugi do wiertarki.

   

 • DO USUWANIA SADZY SZKLISTEJ I TWARDYCH ZABRUDZEŃ

  Zestaw Virra Click do usuwania sadzy szklistej od dołu. Zestaw do mechanicznego czyszczenia kominów od dołu. Zestaw składa się z elastycznych i giętkich przedłużek - drążków Virra - łączonych ze sobą kolejno za pomocą trwałego i bardzo wygodnego złącza przyciskanego palcem (rozłącza się również przyciskając palcem). Do zestawu dołączona jest głowica czyszcząca - Jeż kominowy Virra. Jest to głowica ze specjalnym wkładem łańcuchowym z kolcami. Niezawodnie usuwa sadzę szklistą, twarde zabrudzenia, wystającą zaprawę w kominie. Głowica posiada możliwość wymiany wkładów łańcuchowych z kolcami. Można wpiąć maksymalnie 2 wkłady do jednej głowicy. W zestawie znajduje się również pokrowiec oraz komplet uchwytów - jeden do głowicy oraz drugi do wiertarki.